Witamy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową kolekcją tapet, dzięki której Państwo również zapragniecie...


nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter i wymarzony nastrój...


Tworzenie wnętrz klasycznych, stylowych, nowoczesnych, o unikatowym klimacie...


i wyrafinowanym pięknie to nasza pasja, którą chcielibyśmy zarazić także Państwa.

Przed tapetowaniem

Każdorazowo należy stosować się do instrukcji tapetowania zamieszczonej na etykiecie każdej  rolki oraz do wskazówek producenta kleju.

Najpierw należy sprawdzić numer tapety i numer serii znajdujący się na etykiecie - na każdej rolce muszą być jednakowe. Przed tapetowaniem przewiń każdą rolkę tapety zwracając uwagę czy nie ma widocznych skaz oraz przebarwień. Następnie połóż obok siebie 2-3 rolki tapet rozwiniętych na długość ok. 1,5m. Porównaj, czy występują różnice odcieni pomiędzy rolkami. Rolki o delikatnej różnicy odcieni kładziemy w miejscach mniej widocznych lub w ten sposób, aby łączenie różnych odcieni następowało w narożniku pomieszczenia.

UWAGA! Jeżeli jest wysoka temperatura powietrza (szczególnie latem) pamiętaj, że w trakcie tapetowania oraz do czasu wyschnięcia tapet należy unikać przewiewów. Powodują, zbyt szybkie wysychanie tapet na ścianie, a w konsekwencji powstawanie szczelin pomiędzy brytami. Najlepiej unikać tapetowania w upalne dni. Podobna sytuacja zachodzi zimą, dlatego należy powstrzymać się od intensywnego ogrzewania tapetowanego pomieszczenia. Nie wolno używać żadnych dodatkowych urządzeń grzewczych przyspieszających wysychanie tapet.

Zapraszamy
Od pon. do pt.
w godz. 9.00 - 20.00
w sob. w godz. 9.00 - 15.00

Świat Kolorów © 2012

Nowoczesne Tapety... i nie tylko!

Zadzwoń tel. 12 647 18 28